Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Nedir

Geri getirme büyüsü, insanlar tarafından en çok yaptırılan büyüler arasında yer almaktadır. En güçlü geri getirme büyüsü hangisidir ve nasıl yapılır gibi sorularınızın cevabını yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Ne İşe Yarar ?

Geri getirme büyüsü sizden ayrılan sevgilinizi, ayrı düştüğünüz eş, dost, akrabanızı ya da sevdiğiniz insanları size geri getirmeye yarayan bir büyü çeşididir. Hayatın getirmiş olduklarından dolayı uzak kalmak zorunda olunan anne babayı da yeniden hayatınıza geri getirmek için bu büyü tercih edilmektedir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgiliyi geri getirme büyüsü ya da sevdiğiniz insanları geri getirme büyüsü, oldukça etkili bir büyüdür. Bu büyüyü yapmak için geri gelmesini istediğiniz kişinin boydan bir fotoğrafı, kendi fotoğrafınız, yeşil mürekkepli dolma kalem ve de beyaz bir kağıda ihtiyacınız olacaktır. Bunun yanı sıra İhlas ve Elham sureleri bilmeniz, Esma Ya Vedüd okumanız gerekmektedir. Geri getirme duası için ikindi namazı sonrasında kendi fotoğrafınız ve geri gelmesini istediğiniz kişinin fotoğrafını alıp kıbleye yönelmelisiniz. Besmele çektikten sonra her fotoğrafa ayrı ayrı 3 İhlas, 1 Elham suresi okumalısınız. Ardından geri gelmesini dilediğiniz kişinin fotoğrafında sol göğüs kafesi üzerine bir daire çizip kendi adınız ile annenizin adını daire içine yazmalısınız. Aynı işlemi kendi fotoğrafınızda da uygulamalısınız. Tüm bu işlemlerden sonra her bir fotoğrafın üzerine 1000 defa Esma Ya Vedüd okumalısınız. Okuma işlemleri tamamlanınca iki fotoğrafı beyaz kağıda yapıştırmalısınız. İçten okunan bir dua ile kağıda Vedüd esmasını da yazmalısınız. Bu kağıdı evinizin oturma odası duvarına, herkesin göreceği bir alana asmalısınız. Bu şekilde geri getirme duası tamamlanmış olacaktır.

Geri Getirme Büyüsünün Tutma Oranı

Gideni kesin döndüren dua olarak bilinen yukarıda bahsetmiş olduğumuz dua, 30 ile 60 gün arasında bir sürede etkisini göstermektedir. Bu süre zarfında geri dönmesini istediğiniz kişi içten dualarınız ve tılsımın etkisi ile size geri dönüş yapacaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Bağlama Büyüsü
Bu makale Bağlama Büyüsü tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Geri Getirme Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 498 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
26 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir