İki Kişiyi Soğutma Büyüsü

İki Kişiyi Soğutma Büyüsü

Uzun hayat mücadelesi içerisinde bir çok istekte bulunuruz annemizden, babamızdan, akrabalarımızdan, öğretmenlerimizden en önemlisi Yüce Yaradan Allah-ü Teala’dan. Kuşkusuz kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığını dileriz her zaman. Fakat sağlık dışındaki en önemli isteğimiz aşk ile bağlı olduğumuz kişi ile mutlu mesut bir hayat sürmektir. Bazen şans ya da kader istediğimiz şekilde bizlere gülmeyebilir. Nitekim girişte bahsettiğimiz durumda olduğu gibi sevdiğimiz, aşık olduğumuz kişi bir başkasına bağlanmış o kişiyle evlilik yolunda emin adımlarla ilerleyebilir. Bu tip durumlar sevdiğine kavuşamayan bir de üstüne onu başkasına bırakmak zorunda olan kişi için çekilmez acılar veren bir hal alır. Ardından doğal olarak karşısındaki iki insanın birbirinden soğumasını ister. Bu durumu elde etmek kolay bir işlem değildir. Bunu başarmak için bazen maddi ve dünyevi güçler yetmeyebilir. Peki bu tarz durumlarda kişi karşısındaki iki kişinin birbirlerinden soğumalarını nasıl sağlayabilir? Bu sorunuzun cevabı iki kişiyi soğutma büyüsünde.

İki Kişiyi Soğutma Büyüsü Hakkında

Peki iki kişiyi soğutma büyüsünün amacı nedir dilerseniz biraz da bundan bahsedelim. İki kişiyi soğutma büyüsü adından da anlaşılacağı gibi birbirini seven iki sevgili ya da nişanlı ya da evlilik arifesindeki iki aşık kişiyi birbirlerinden ayırmak için yapılan uzun soluklu biraz da zahmetli bir işlemdir. Genellikle sevdiği kişiyi bir başkasına kaptırmış aşıklar tarafından yaptırılır ki amaç öncelikle bu iki kişinin birbirinin yüzünü dahi görmeye tahammül edemeyecek kadar birbirlerinden soğumasıdır.

İki kişiyi soğutma büyüsü nasıl yapılır?

İlk işlem Cuma yatsı namazını kılmak ve her seferinde bu namazdan sonra 7 tane olana kadar farklı akarsulardın her birinden bir tas su alınmasıdır. Bu aldığımız sular bir tencere içine boşaltılır ve yanan ocak üstüne konur. Su kaynamaya başlayınca ‘’ el firak ya kahhar ‘’ söz dizisi su tamamen buharlaşana kadar tekrarlanır. Su tamamen bittiği zaman ‘’ ya cin ‘’ denerek ocağa üflenir. Bu işlemden sonra bulunduğunuz yere tebeşirle bir çember çizilir ve ortasına da bir düz çizgi çizilir. Bir yarım daireye kızın diğer yarım daireye de erkeğin ismi yazılıp etrafında kırk bir defa dönülür. Her turdan sonra tekrardan ‘’ el firak ya kahhur ‘’ denerek işlem bitince erkek tarafının üstüne tükürülerek kişinin üç gün içerisinde gelmesi söylenir. Kişi geldikten sonra kendi isminin yazılı olduğu yarım daireye oturtularak tövbe ettirilir ve işlem başarılı bir şekilde son bulur.Bundan sonraki süreç sadece kişinin diğer kişiden soğuması için yardımcı bir etken olacaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Bağlama Büyüsü
Bu makale Bağlama Büyüsü tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler, Soğutma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 330 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
26 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir