Saç Büyüsü

Saç Büyüsü

Saç büyüsü bilindik en eski ve en keskin büyülerden olup, sıkça medyumların kullandığı bir büyüdür. Gelin bu büyü hakkında ki bilgileri hep birlikte inceleyelim.

Saç Büyüsü Neden Yapılır?

Saç büyüsü, aşk büyüsü kategorisindendir ve bu kategorinin de en popüler büyüsüdür. Bu büyü, büyü yapılan kişinin gönlüne aşk tohumlarının ekilmesini sağlar. Tabi bu aşkın kim olacağını büyü yaptıran kişi bilecektir. Büyüyü yaptıran kişi medyuma isimi verir ve gerisini medyum halledecektir. Platonik aşklar genelde biraz daha zordur. Bu zorluklarla baş edemeyenlerin daha fazla tercih ettiği bu büyü, sonsuza kadar aşkın var olmasını sağlayacak kadar kuvvetlidir. Eğer, birisine aşıksanız ve bu aşık olduğunuz kişinin de sizin gibi güzel duyguları size beslemesini istiyorsanız bu büyü tercih edilebilir.

Saç Büyüsünün Etkisi

Saç büyüsünün etkisi diğer birçok büyüden farklı olarak zaman içinde değil de, aniden etkisini gösterir. Bu etkende saç büyüsünü diğer büyülerden ayırır. Ayrıca çok kısa süre içerisinde etkisini göstermesi ile de tercih sebebidir. Bu büyünün etkisi yaklaşık 7 gün sonrasında gerçekleşmeye başlayacaktır. İlk 7 gün etkisi görülme; ama 7.günün gecesinden sonra büyü etkisini anında gösterecektir.

Saç Büyüsünün Tehlikesi Var mıdır?

Saç büyüsünün tehlikesi ne yazık ki vardır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi kuvvetli bir büyü olmasından kaynaklı olarak çok dikkatli bir şekilde bu büyünün yapılması zorunludur. Hele ki evde bu büyüyü yapmaya asla kalkışmamalısınız. Aksi takdir de sonuçları sizi üzecektir. Bu büyüde ki tehlike 2 aşamada çok önemlidir. Birincisi, saç telinin mutlak suretle büyü yapılacak kişiye ait olmasıdır. İkincisi ise, hüddamın son 48 saatte çok tedbirli olması tavsiye edilir. Hüddam’ın çağrılma aşaması özellikle çok tehlikelidir ve bu işlem anında yanlış bir hareket felaketlere yol açacaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Bağlama Büyüsü
Bu makale Bağlama Büyüsü tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 350 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
21 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir