Sabun Büyüsünün Amacı

Sabun Büyüsünün Amacı

Sabun büyüsü amacında kişinin ölümü sağlanabilir, yine sabun büyüsü amacında hayat boyu hastalık durumu sağlanabilir. Sabun büyüsünün diğer bir amacı ise kişinin hayatı boyunca beden acısı çekmesini sağlamaktır. Son olarak sabun büyüsü yapılarak zarar vermek istenilen kişinin akıl sağlığını kaybetmesi sağlanabilir.

Sabun Büyüsü Ne Kadar Etkilidir?

Görüldüğü gibi sabun büyüsü gerçekten çok etkili tehlikeli bir kara büyüdür. Sabun büyülerinde uygulanan sabundan tutunda kullanılan duaya kadar çok farklı uygulamalar vardır. Sabun büyüsü bir düşmanı yok etmenin en tesirli yoludur. Bu büyüye maruz kalmış kişi yada kişiler çok kısa bir süre sonra hastalığa yakalanarak büyük bir acıya doğru sürüklenmeye başlarlar. Genelde kendi akrabalarınız içinde veya yakın tanıdıklarınız içinde sizin evliliğinizi çekemeyenler birileri olabilir. Kendi çıkarları için size zarar vermek isteyen hatta sizin hastalığınızdan çıkar sağlayacak gizli sevmeyenleriniz olabilir. İşte bu noktada bu kişiler fark edilmeden büyü yoluyla sizin hayatınızı zehir etmek için bu yolu kendilerine bir çözüm yolu olarak görebilirler.

Sabun Büyüsünden Korunmanın Önemi

Yaşamlarınız içinde her zaman size tehdit oluşturan insanlarla mücadele etmeniz gerekebilir. Özellikle büyünün çok yaptırıldığı bir akraba ortamından geliyorsanız bazı düşmanlarınızın size karşı bu tür kötülüklerde bulunabileceklerini her zaman ihtimal olarak görmeniz ve buna uygun olarak gerekli adımları atmanız gerekebilir. Özellikle kendiniz ve ailenizi tüm bu zararlı büyülerin kötü sonuçlarından korumak için tüm aile fertlerini kapsayan bir koruma vefki yaptırmanız sizi ve sizin ailenizi büyük ölçüde bu zararlı büyülerden koruyacaktır.

Kendi yaşadığımız toplum içinde bu tür konulara meraklı olan çoğu insan eğer size zarar vermek istiyorsa ilk yapacağı işlerden birisi büyü yapan bir hocaya giderek size karşı bir büyü yaptırmak olacaktır. Kendine güveni olmayan kimseler çoğunlukla diğer insanlara zarar vermek için böyle bir tercihte bulunurlar. İnsanlar bu şekilde hayattan koparılmaya çalışılıyor. Bazen de örneğin bir iş ortamında size rakip olan kişiler sizi maddi olarak yani parasal olarak kayba uğratmak isteyebilirler. Bu durumda tüm işleriniz sekteye uğrayabilir. Eğer kazancınız bir anda düşmeye başladıysa bu durumda hemen bir bakım yaptırmanız ve eğer gerçekten size karşı bir büyü yapılmışsa bunun tesirinden acilen kurtulmanız gerekir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Bağlama Büyüsü
Bu makale Bağlama Büyüsü tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 390 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
25 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir