Saç Büyüsü

Saç Büyüsü Nedir


Saç Büyüsü Hakkında

Saç teli büyüsünün bir diğer adı da düğümlenmiş saç kılı büyüsüdür. Saç büyüsü genel olarak ikili aşk ilişkilerini daha da güçleştirmek için uygulanmaktadır. Bir nevi aşk büyüsü olan saç büyüsü sevgi büyüsü ve ya bağlama büyüsü olarak da tercih edilmektedir. Bu büyünün çeşitlerinin sayısı oldukça çoktur. Örneğin; 7 tel saç teli büyüsünden tutun, saç teli büyüsü ile 3 günde aşık etme yada saç teli sabun büyüsünün birçok amacı ve hizmetleri vardır.

Saç Büyüsü Nasıl Yapılır?

Saç büyüsü prosedürü malzemelerin temin edilmesinden itibaren yukarıda bildirdiğimiz bütün kriterlerde göz önüne alındıktan sonra uygulamaya başlayabiliriz. Bu prosedür vaktinde medyum hoca günlük olarak en az 4 saatini ayıracaktır. Özellikle gecenin en sessiz saatleri saç büyüsü amacıyla tercih edilse de daha yoğun dönemlerde gündüz vakitlerini de bu prosedür amacıyla ayıran medyumlar olabilir. Oldukça yoğun bir fiziki irade ve dayanıklılık isteyen bir haftalık periyot başladıktan sonra aslında diğer rastgele bir olgu ile uğraşmamak gerekir. Saç büyüsü yapar iken yoğun bağlama duaları ve aşk iksirleri kullanılacaktır. Yedirme içirme büyüsü olarak tanınan iksirler bu büyüde yalnızca gereç olarak kullanılacaktır. Bunun hazırlanışı da tekrar bir grup şifalı otlar ile yapılmaktadır. Bu bitkilerin listesi de tekrar kitaplarda açıkça verilmiştir.

41 defa söylenmesi gereken bağlama cümleleri, 99 defa okunacak olan saç büyüsü duaları ile perçinlemek gerekecektir. Hem de vakit boyuna yapılacak onlarca değişik uygulamada tekrar peşi sıra bu prosedürü takip eder. Pek çok detay gözetilecek olup mükemmel bir netice alınması amacıyla en üst düzeyde prosedür sonlandırılmalıdır.

En son aşamada daha evvelce de bahsetmiş olduğumuz gibi dünya dışı varlık sesimize ses verdikten sonra son 48 saat içinde aşık etmek dilediğiniz bireyin ruhu ele geçirilir.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Bağlama Büyüsü
Bu makale Bağlama Büyüsü tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 426 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
28 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir