En Çok Tercih Edilen Büyü Çeşitleri

En Çok Tercih Edilen Büyü Çeşitleri

O kadar çok büyü çeşitleri vardır ki, bunları sıralamak ve buraya yazmak teknik olarak ve zaman olarak mümkün olmaz, bu büyülerin nasıl yapıldığı ise tamamen ayrı bir başlık altında incelenmesi gereken diğer bir başlıktır.

Büyü çeşitleri, oldukça fazladır. Örneğin ak büyü tamamen zararsız bir büyüdür. Bu tılsımın amacı bir insanın üzerindeki olumsuzlukları gidermek ve o insanın üzerindeki tüm uğursuzlukları uzaklaştırmak için yapılır. Bu nedenle iyi niyetli bir tılsımdır. Kara büyüde durum tam tersidir. Kesinlikle başka bir insana ciddi bir zarar vermek için uygulanır. Bir çok kara büyü çeşidi var ama bunlara burada kategorize etmeyeceğiz. Bir diğer çok ihtiyaç duyulan tılsım papaz büyüsüdür, heralde bu büyüyü duymayan kalmamıştır.

İlgili Başlıklar

Kaşık Büyüsü

Halk arasında belkide adını en çok duyduğunuz büyü budur. Genel olarak amacı evden uzaklaşan erkeği evine bağlamak, başka kadınlara ilgi duymasını engellemek, diğer kadınlara karşı erkeğin cinsel isteğini azaltmak gibi amaçlara hizmet eden bir büyüdür. Kaşık büyüsü aynı zamanda hem masum hemde zararlı bir büyü şeklidir. Amacı bir insanı aşık etmek, ilgisini çekmek olduğu gibi aynı zamanda kaşık büyüsünün iki insanı ayırmak gibi etkiside vardır. Kaşık büyüsünün nasıl bir sonuca hizmet edeceğini bu büyüyü hazırlayan medyum karar verir ve bu amaca uygun bir şekilde hazırlar.

Sabun Büyüsü

Büyü malzemeleri her türlü materyalden oluşabilir, bunları sınıflandırmak imkansızdır. Binlerce malzeme büyü malzemesi olabilir. Örneğin canbar büyüsü hazırlanırken ceylan derisi kullanılır, sabun büyüsü hazırlanırken sabuna ve toplu iğneye ihtiyaç duyulur. Bu malzemeler hakkında kesin ve net bir liste vermek zordur. Safrandan tutun mürekkebine kadar farklı farklı malzemeler kullanılarak hazırlanan büyüler vardır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Bağlama Büyüsü
Bu makale Bağlama Büyüsü tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 372 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
27 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir