Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü

Kimi insanların evlilik sonrasında hayatları istemedikleri şekilde kötüye gidebilmektedir. Bu kötüye giden durum için boşanmak en iyi alternatiftir; ama bu durum bazı durumlarda gerçekleşmeyebilir. İşte bu durumlarda da boşanma büyüsü tercih edilebilmektedir. Boşanma büyüsü, iyi anlamda kullanıldığı gibi kötü anlamda da kullanılır. Mutlu bir yuvayı çekemeyen insanlar da bu büyü yöntemi ile eşleri ayırmak isteyebilmektedir. Bu tür durumlar bizim asla tavsiye etmediğimiz durumlardır.

Boşanma Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır?

Boşanma büyüsünün yapılmasında birçok faktör bulunur. Bu faktörler;

  • Eşlerden birisinin sürekli şiddet görmesi
  • Eşler arasında sürekli kavgalar çıkması ve bu sorunların çözülememesi
  • Eşlerden birisinin aldatması; ama aldatmasına rağmen boşanmayı kabul etmemesi
  • Ailelerin geçerli bir sebebe dayanarak evlatlarının istemedikleri bir evlilik yapması

Gibi birçok neden sayılabilir. Bu durumlar haricinde sadece mutluluğun yıkılması için de bu büyüyü yaptırmayı tercih eden insanlar olabilmektedir.

Boşanma Büyüsü Bozma İşlemi

Boşanma büyüsünde Kuran-I Kerim Ayetleri oldukça etkilidir ve bu birçok büyüde ilk başvurulması gereken yöntemdir. Zira Yüce Allahımızın üstünden gelemeyeceği ve yok edemeyeceği hiçbir sorun yoktur ve ona sığınmak her zaman en doğru seçenek olacaktır. Tabi bazı durumlarda farklı yollara da başvurulması gerekilebilir. Bu durumlar cinlerin veya şeytani iblislerin kullanıldığı durumlardır. Bu tür tehlikeli büyülerde de bu işin gerçekten de uzmanı olan çok nadir kişiler vardır. Bu kişilere ulaşmanız durumunda büyü etkisini yitirebilir; ama bu süreç kötü varlıklardan dolayı sancılı olabilmektedir. Bu sancılı süreç cinin ne kadar kuvvetli olduğuna ve işinde uzman olan medyumun veya hocanın işinde ne kadar iyi olduğu ile alakalıdır. İnternette bu büyüyü çözebileceğine iddia eden onlarca medyum bulabilirsiniz; ama bunların birçoğu dolandırıcıdır ve asla itimat edilmemelidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Bağlama Büyüsü
Bu makale Bağlama Büyüsü tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 358 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
26 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir