Sevgi Büyüsü

Sevgi Büyüsü

Günümüzde pek çok insan sevdiği insana kavuşamadığı için büyü yaptırmayı tercih etmektedir. Sevdiğine kavuşmak için yapılan pek çok büyü türü bulunmaktadır. Bunlardan biri de sevgi büyüsü olup daha tesiri kuvvetli bir büyüdür. Sevgi büyüsü ile pek çok kişi sevdiğine kavuşmuştur. Hatta bu büyü ile evlenenler bile vardır. Hayatları boyunca bu büyünün etkisinde kalan kişiler, sizlere karşı hep bir sevgi duyacaklardır. Sevgi büyüsü sevdiğiniz kişinin üzerine yapılan bir büyü olup bu kişinin bir eşyası gerekmektedir. Bu eşya üzerine büyü yapılır ve kişinin eşyası olduğu için direk kişi büyüden etkilenecektir. Fakat büyüyü yaptırmadan önce eşyanın sevdiğiniz kişiye ait olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz yoksa yanlış kişilere sevgi büyüsü yaptırmış olacaksınızdır.

Sevgi Büyüsü Tesiri Biter mi?

Sevgi büyüsü için sürekli tesiri geçtikçe bu büyüyü yeniletmeniz gerekmektedir. Ya da muska üzerine yazı yazdırarak da bu büyüyü yaptırabilirsiniz, böylelikle muska kaybolmadıkça ya da açılmadıkça bu büyünün tesiri devam edecektir. Fakat muskayı kişinin evine görmeyeceği bit yere yastık içine ya da dolap üstlerine koyabilirsiniz. Kişinin bu muskayı bulmaması gerekmektedir. Sevgi büyüsü oldukça kuvvetli bir büyü olup yapılan kişi uzun bir süre bu büyünün etkisinden çıkamayacaktır. Fakat bu muska bulunur ya da açılır ise büyünün etkisi bitecektir. Bunun için muskayı çok dikkatli bir şekilde saklamanız gerekecektir.

Sevgi Büyüsünü Yinelemek Gerekir mi?

 Sevgi büyüsü ile sevdiğiniz kişiyi çok kolay bir şekilde kendinize bağlayabilirsiniz ve büyünün etkisi geçtikçe tekrar yaptırabilirsiniz. Böylelikle sürekli olarak sevdiğiniz kişi sizin tesiriniz altında olacaktır ve sizi hep sevecektir. Hatta evlene de bilir, bütün bit hayat boyunca sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Sadece büyünün tesiri geçmeye başladıkça da tekrar sevgi büyüsü yaptırmanız gerekecek.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Bağlama Büyüsü
Bu makale Bağlama Büyüsü tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü, Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 384 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
23 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir