şeker büyüsü

Şeker Büyüsü

Geçmişine bakıldığında oldukça eski olduğunu bildiğimiz şeker büyüsü, kara büyüler arasındadır ve alalede bilgiler ile yapılabilecek bir büyü değildir. Yüksek bilgi ve tecrübe ile ancak bu büyü yapılabilir. Ters tepme olayının sıkça yaşandığı bu büyü, bilinçsiz kişilerin elinde bir felakete dönüşebilmektedir. Bu kadar iddialı konuşmamızın nedeni; kesinlikle bu büyünün tehlikesinin bilincinde olduğumuzdandır ve en öncelikli görevimiz size bu konuda bilgi akışı sağlamaktır. Bağlama büyüsü ve aşık ettirme büyüleri arasında en bilineni olan bu büyü, karşılıksız aşklarda sıkça kullanıldığı gibi, sevdiğiniz insanı kendinize bağlamanız içinde kullanılabilir.

Yedirilerek Yapılan Şeker Büyüsü

Toz şekerinde, küp şekerinde kullanılabildiği bu büyü, insanların yedikleri şekerler üzerine yapılan büyüdür. Bu bildiğimiz çayın içine attığımız şekerler değildir. Her ne kadar insanların aklına toz ve küp şekerler gelse de, bu şekerlerden bahsetmiyoruz. Elbette asıl bunlarla yapılır; ama bu başlığımızda ki şekerler bu şekerler değildir. İnsanların yedikleri şekerlerin üstüne dualar ve tılsımlı sözcükler okunur ve bu şekerin büyü yapılan kişiye yedirilmesi istenilir. Bu şeker büyüsünde oluşabilecek herhangi bir yan etki yoktur. Şekerin yenilmesi ile birlikte büyünün etkisi de başlayacaktır. Büyünün süresi ise 15 gündür.

İçirilerek Yapılan Şeker Büyüsü

Yukarıda bahsettiğimiz toz ve küp şeker bu büyü yönteminde kullanılır. Yarım bardak suyun içinde medyumun daha önceden işleme aldığı toz veya küp şeker konulur ve büyü yapılan kişiye bu okunmuş şekerli su içittirilir. Su yerine çay da kullanılabilmektedir ve çay olması her şeyin daha doğal olmasını sağlar. Erkekler için bu yapılan büyünün etkisi 10 gündür ve kadınlar için bu büyünün etki süresi daha fazladır. Minimum 15 günlük süre içerisinde kadınlarda etkisini gösterir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Bağlama Büyüsü
Bu makale Bağlama Büyüsü tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 476 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
22 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir