Kısmet Büyüsü

Kısmet Büyüsü

Büyü dinimizce haram kılınmıştır. Medyumlar tarafından gerçekleşen bir eylemdir. Medyumların görevi sizlerin kısmetinizi açmak için gerekli olan duaları etmenizi sağlamak ve kısmet açma ile ilgili kısmet açma vefklerine yardımcı olmaktır.

Aşk – Evlilik İçin Kısmet Açma Büyüsü

 Aşk için kısmet açma, sevgili için kısmet açma, evlilik için kısmet açma duaları veya kısmet açma vefkleri kişiye özel olarak yapılan işlemlerdir. Her kişinin enerjisi ve hayatı farklı olduğundan herkese ayrı olarak medyum olarak kısmet açma işlemleri yapılır. Kısmet açma vefkleri veya kısmet açma duaları oldukça etkili yöntemlerdir. Allah’ın da izniyle beraber medyumun yazdığı ve önerdiği kısmet açma dualarını ve kısmet açma vefklerini verimli kullanırsanız başarıya kısa zamanda ulaşabilirsiniz. İşinin uzmanı medyum ve ünlü medyum olarak tabir edilen kişilerle çalışmak sonuca ulaşmanızda size büyük katkı sağlayacaktır. Şimdi de iş için kısmet açma konularına değineceğim.

İş İçin Kısmet Açma – Para İçin Kısmet Açma

 İş hayatı için kısmet açma, iş için kısmet açma, iş bulmak için kısmet açma gibi sorulara cevap vereceğimiz bu bölümümüzde sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. İş hayatında çok farklı parametreler iş bulmanız konusunda size destek olacaktır. Bu büyüler size, mühendis olmadığınız halde bir firmada mühendis olarak çalışma olanağı tabii ki de sunmaz. Ama her şeyi yapıyor ve yine de iş hayatında kısmetim açık değil diyorsanız bu konularda iş için kısmet açma yapılabilir. İş için kısmetinizi açmak için, istediğiniz işe girme konusunda istekli olmalı ve buna gönülden inanmış olmalısınız. Gerisinde ise medyum tarafından önerilen kısmet açma dualarını ve kısmet açma vefklerini uygun olarak medyumun önerdiği şekilde icra etmelisiniz. Tüm bu durumlar para için kısmet açmada da geçerlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Bağlama Büyüsü
Bu makale Bağlama Büyüsü tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 372 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
30 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir