Bilezik Büyüsü

Bilezik Büyüsü

Kesin sonuç veren büyüler çok nadirdir ve bu büyülerden biri de bilezik büyüsüdür. Bilezik büyüsü evlenecek çiftlere yapılır ve bu büyü ile birlikte evlenecek çiftler kesin olarak ayrılırlar. Çok tesirli bir büyü olduğundan dolayı medyumların en çok kullandıkları büyüler arasındadır. Gelin ve damatın ayrılması takdir edersiniz ki iyi bir durum değildir. Bu yüzden de diğer kara büyülerde olması gerektiği gibi büyü yapılmasına karar verilmeden önce kesin bir karar verilmelidir. Zira çok etkili bir büyü olduğundan sonradan duyulacak bir pişmanlık işe yaramayacaktır. Fiziksel ve ruhsal olarak büyü yapılan kişiler üzerinde etkisini gösterir.

Bilezik Büyüsünün Yan Etkileri Var Mıdır?

Birçok kara büyü riskleri göze alınarak yapılır ve bu büyüde de riskler mevcuttur. Bilezik büyüsünde görülen yan etkiler hem psikolojik hem de fiziksel olarak görülür. Bu büyü yapıldıktan sonra çiftler arasında çözüme kavuşmayan kavgalar başlayacaktır. Fiziksel olarak görülen yan etkiler ise, baş dönmesi ve kısırlıktır. Gelin de şiddetli baş ağrıları yaratabilen bu büyü, ayrıca kısırlık gibi çiftler arasında büyük bir soruna neden olabilecek bir problem ile de ortaya çıkar. Tüm bu sorunlar ile birlikte de çiftler arasında ayrılık yaşanır.

Bilezik Büyüsü Hakkında ki Diğer Önemli Bilgiler

Bu büyüyü yaptıracak olan kişilerin bilmesi gerekir ki, bu büyü kesin sonuç verir ve yeni evli çiftin yuvasını yıkar. Bu yüzden de gerekirse 100 kez düşünülmelidir ve eğer bir yuvanın yıkılmasında sorumluluğu alabilecekseniz bu büyüyü yaptırmalısınız. Bilezik büyüsü bozma işlemi de yapılabilmektedir ve eğer yaptıran kişi pişmanlık duyarsa hemen büyüyü yapan medyuma gitmeli ve büyünün bozulmasını istemelidir. Bu büyü de çiftler birbirine bu büyüyü yapamazlar; ancak evli çifti ayırmak isteyen başka birisi bu büyüyü yaptırabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Bağlama Büyüsü
Bu makale Bağlama Büyüsü tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 404 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
28 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir