Tırnak Büyüsü

Tırnak Büyüsü

Tırnak büyüsü, en etkili aşk büyüleri diye araştırma yapanların, araştırmanın sonucunda en iyi seçeneğin bu büyü olduğuna kanaat getireceği büyü çeşididir. Bu kadar iddialı yazmamızın sebebi de elbet de ki, büyünün tesir açısından kuvvetli olmasıdır. Tırnak büyüsü, büyü yapılan kişinin iradesi üzerinde etki yaratacak kadar kuvvetli olduğu için, ancak bu büyü daha önce yapmış olan ve bu büyü hakkında yeterli bilgiye sahip olan bir medyumca yapılmalıdır.

Tırnak Büyüsünün Yapılışı

Tırnak büyüsünün neden bu kadar etkili olduğunu öncelikle belirtelim. İnsan DNA’sından bir parçayı bünyesinde barındıran bu büyü, bu yüzden de diğer büyülerden bir çoğuna göre oldukça farklıdır. Tırnak büyüsünde, söz konusu tırnağın aşık edilmesi istenilen kişiye ait olması zorunludur. Bu tırnaklara medyum büyü yapılacak kişinin ilk harfi ve ikinci harfini yazar. Sonrasında da bu tırnakları bir hamurun içine atar. Hamurun içinde ne kadar tırnakların kaldığı büyünün tutması açısından çok önemlidir. Eğer büyü gece yapıldı ise gündüze kadar gündüz yapıldı ise geceye kadar hamurun bekletilmesi gerekir. Bu hamurun yağlı ve şekerli bir hamurdan oluşması gerektiğini de belirtelim. Bekleme işlemi tamamlandıktan sonra yapılacak son bir işlem vardır. Bu da bu hamuru bir toprağa gömmektir. Bu gömme işlemlerinde ve tırnağın hazırlanış sürecinde medyumun kendince duaları veya farklı ritüelleri olacaktır.

Tırnak Büyüsü Bozma

Tırnak büyüsünün ne kadar etkili bir büyü olduğundan bahsettik. Bu yüzden de bu büyüyü bozmak bir o kadar zordur. Tırnak büyüsünün bozulabilmesi için yeniden tırnak büyüsünün yapılması tavsiye edilir. Bu bir çözüm olabilirken, pek de tavsiye edilmeyen bir yöntemdir. Bunun nedeni ise, büyünün tekrardan yapılması aşamasında, önceki büyünün nüksetme ihtimalidir.  Kuran surelerinin okunarak bu büyünün bozulduğu da bilinir. En sağlıklı ve ilk tercih edilmesi gereken yöntem elbette ki budur.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Bağlama Büyüsü
Bu makale Bağlama Büyüsü tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 362 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
23 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir